fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Cante Cooler Bag Red 4 Lt

1.600 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Çantë termike
• Përmasat: 27,5×15,5×12 cm
• Kapaciteti: 4 lt
• Materiali: Poliestër termike
• Ngjyra: E kuqe

Vetëm 2 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 4012013595738 SKU: 4012013595738 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Cante Cooler Bag Red 4 Lt

Cante Cooler Bag Red shtë shoqëruesi i këndshëm dhe i freskët kur jeni në lëvizje. Kjo çantë e vogël ftohëse mund të përdoret kudo, mbron pijet dhe ushqimet tuaja nga nxehtësia, duke i mbajtur ato më të freskëta dhe më të shijshme për më gjatë. Prodhuar nga Reisenthel kjo çantë është e bëre me material poliester nga jashtë e cila nuk përshkohet nga uji, dhe nga brenda me veshje termike e bërë nga alumini cilesia e parë. Në këtë mënyrë, të gjitha ëmbëlsirat dhe pijet mbeten të këndshme dhe të freskëta, pavarësisht se ku jeni, në plazh, piknik apo në udhëtim.

Cante Cooler Bag Red 4 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 13862
• Shërben: Ushqime dhe lëngje
• Përdoret : Për udhëtim | Pazh
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:58

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.