fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbulese Tavoline Hekurosje King Aluminium M

1.300 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mbulesë
• Përmasat: 126 ×45 cm
• Materiali: Fanellë | Pambuk
• Ngjyra: Gri
• Dekori: Me shkrime
• Made in Italy

Vetëm 19 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001244015494 SKU: 8001244015494 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Mbulese Tavoline Hekurosje King Aluminium M

Mbulese Tavoline Hekurosje King Aluminium është një mbulesë e krijuar për të hekurosur shpejt, duke kursyer energji. 100% pambuk + fanellë – Madhësia 126×45 cm. – Fiksim i shpejtë dhe i sigurt falë mbylljes së kordonit me kapëse kordoni – Prodhuar në Itali

Mbulese Tavoline Hekurosje King Aluminium M (1Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:13869
• Shërben: Për Shtrim Tavoline Hekuri
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:41

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.