fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Nderese Rrobash Tempo Color 20 M

5.120 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Nderëse Rrobash
• Përmasat:189 x 56 h 96 cm
• Përmasat e nderjes lineare: 20 m
• Peshë mbajtëse: 20 kg
• Materiali: Alumin|Plastik
• Ngjyra: Gri| Shumëngjyrëshe

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001244011472 SKU: 8001244011472 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Nderese Rrobash Tempo Color 20 M

Nderese Rrobash Tempo Color me rrota dhe mbrojtje shtesë plastike. Telat më të trashë të aluminit lejojnë qarkullim më të mirë të ajrit dhe tharje më të shpejtë të rrobave, duke shmangur formimin e vijave të shëmtuara. Gjithashtu, duke qenë prej alumini, ka një peshë më të vogël dhe është më e lehtë për t’u trajtuar. Kapaciteti i tharjes është 20 m, pesha maksimale e rekomanduar e rrobave është 20 kg.

Nderese Rrobash Tempo Color 20 MHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 13875
• Shërben: Për nderje rrobash
• Përdoret në Shtëpi | Hotele
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• Pastrohet lehtë para nderjes
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:10

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.