fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kosh Rrobash Arianna Choco 123 Lt

4.110 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Kosh
• Kapaciteti:123lt
• Përmasat: 79×55 h45 cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: Kafe
• Dekori: Me thurje
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009404167496 SKU: 8009404167496 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Kosh Rrobash Arianna Choco 123 Lt

Kosh Rrobash Arianna Choco 123 Lt ka një dizajn të veçantë me thurje. Këto thurje kanë gjithashtu një funksion shtesë, pasi krijojnë hapësira ajrimi. Koshi është prej plastike të cilësisë së lartë në një nuancë të bukur kafe. Ngjyrat neutrale dhe një formë e pazakontë e bëjnë produktin jashtëzakonisht origjinal dhe në të njëjtën kohë harmonizohen në mënyrë të përkryer me çdo mjedis.

Kosh Rrobash Arianna Choco 123 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 13882
• Shërben: Për mbajtjen e rrobave
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Lahet me dorë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:18

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.