fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tenxhere Lara 24X12 Cm

3.500 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi: 1 Tenxhere
• Përmasat: 24 cm
• Materiali: Inoks / Celik
• Kapaciteti: 5,5 Lt
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8007781007749 SKU: 8007781007749 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tenxhere Lara 24X12 Cm

Tenxhere Lara 24x12 Cm me trup çelik inox 18/10 rezistente ndaj nxehtesis per performance te larte gatimi. I paisur me kapak qelqi me konture metalike dhe nje vrime lart qe ben te mundur shkarkimin e avullit gjate zierjes. Doresat gjithashtui metalike te cilat nuk e percjellin nxehtesine. Nga firma Korkmaz kjo tenxhere me kapacitet 5,5 Lt eshte e nevojshme te jete ne kuzhinen tuaj.

Tenxhere Lara 24X12 CmHollësi të tjera mbi produktin: 
• Ref: 13910
• Shërben: Për gatime 
• Përdoret në Shtëpi | Restorant 
• Lahet lehtësisht në pjatalarëse 
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:46

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.