fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Letre Art On Table (1Cope)

710 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mbajtëse
• Përmasat: 30 cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: E Bardhë | Jeshile
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 20 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009115033417 SKU: 8009115033417 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Letre Art On Table (1Cope)

Mbajtese Letre Art on Table koleksion i linjes Gio Style. Dizajni bashkëkohor që përputhet me një larmi stilesh të dekoreve. Kjo mbajtëse mund të përdoret në shtëpinë tuaj si në kuzhinë ashtu edhe në ambientet e punës etj, një produkt mjaft praktik.

Mbajtese Letre Art On Table (1Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 13916
• Shërben: Për Letrën e Kuzhinës
• Përdoret në Shtëpi
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:08

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.