fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Lugesh Mixy Green me Shine 31x41 cm

949 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Ref: 13917
• Paketimi përmban: 1 Mbajtëse Lugësh Mixy
• Përmasat: 31 x 41 x h 8 cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: Jeshile | E bardhë
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009404222034 SKU: 8009404222034 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Lugesh Mixy Green me Shine 31×41 cm

Për të organizuar lugët, pironjt dhe cdo aksesor tjetër në kuzhinë, ju duhet një mbajtëse lugësh. Mbajtësja e lugëve dhe pirunëve Mixy nga Tontarelli përmban elementë anësorë të jashtëm dhe futje e sipërme të lëvizshme dhe e ripozicionueshme me dy ndarje të pajisura me fole të caktuara edhe për thikat. Shina e saj e bën të përshtatshme për cdo sirtar e cila fiksohet për t’ju përshtatur cdo hapësire në kuzhinën tuaj. Materiali është plastik dhe rezistent ndaj ujit.

Mbajtese Lugesh Mixy Green me Shine 31x41 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Shërben: Për mbajtjen e lugëve
• Përdoret në Shtëpi
• Me shinë të lëvizshme
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

 

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:51

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.