fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Cante Udhetimi Activity Baroque 54X33X30 Cm

3.990 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Çantë pazari
• Përmasat:54x 33 x 30 cm
• Kapaciteti: 35 lt
• Peshë mbajtëse: 30 kg
• Materiali i mbulesës: Poliestër
• Ngjyra: E zeze dhe kafe
• Made in Germany

Vetëm 3 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 4012013571916 SKU: 4012013571916 Kategoritë: , Etiketa:

Detaje të mëtejshme

Cante Udhetimi Activity Baroque 54X33X30 Cm

Cante Udhetimi Activity Baroque 54x33x30 Cm.Ideale per udhetime jo te gjata dhe teper praktike ne mbajtje per shkak te rripit te gjate dhe dorezave. Çanta është e qëndrueshme dhe e papërshkueshme nga uji. Përveç kësaj eshte e paisur me xhepa me zinxhire per vendosjen e sendeve te ndryshme. Kapaciteti 35 Lt. Lahet lehtesisht ne lavatrice.

Cante Udhetimi Activity Baroque 54X33X30 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:13921
• Shërben: Për mbajtjen e sendeve
• Përdoret në shtëpi e jashtë saj
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:59

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.