fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Erezash Qeramike (3Cope)

1.000 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 3 Mbajtese erezash
• Kapaciteti: 150 ml
• Përmasat: 7×9
• Materiali: Qeramike
• Ngjyra: Pana
• Dekori: Me Shkrim

Vetëm 1 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 6920201306210 SKU: 6920201306210 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Erezash Qeramike (3Cope)

Mbajtese Erezash Qeramike enë ideale për ngrirjen, ruajtjen e llojeve të ndryshme të bimëve dhe erëzave tuaja. Pamja e lëmuar dhe dizajni i thjeshtë mund të përputhen me veshjet tuaja, duke nxjerrë në pah stilin elegant dhe modern.

Mbajtese Erezash Qeramike (3Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:13967
• Shërben: për mbajtje ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi
• Lahet edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:07

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.