fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Filtrues Uji 2,5 Lt

2.580 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Filtrues
• Përmasat: 27.7 x 26.7 x 10.9 mm
• Materiali: Akrilik
• Ngjyra: Transparente| Kuqe
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 6971184585369 SKU: 6971184585369 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Filtrues Uji 2,5 Lt

Filtrues Uji 2,5 Lt  dizajni i thjeshtë, praktik dhe forma harmonike e filtrit të shtambës Aluna sigurojnë komoditetin e përdorimit të tij. Teknologjia e filtrit MAXTRA + redukton shpejt dhe me lehtësi përmbajtjen e gëlqeres në ujë, duke nxjerrë kështu aromën e plotë të kafesë dhe çajit.

Filtrues Uji 2,5 Lt Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 13974
• Shërben për filtrimin e ujit
• Përdoret në Shtëpi | Restorant |Hotel
• Lahet në Pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:50

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.