fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Cante me Rrota Easy 44 Lt

3.170 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Kapaciteti: 44 Lt
• Përmasat: 33 x 20 x h63 cm
• Materiali: Polietilen | Termike
• Ngjyra: Te ndryshme
• Veçori:  Me Rrota |Termike
• Made in Italy

Vetëm 20 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8000303309277 SKU: 8000303309277 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Cante me Rrota Easy 44 Lt

Cante me Rrota Easy karrocë termike Easy Style në poliestër. Gjithashtu ideale për transportimin e ushqimeve të ngrira nga supermarketi në shtëpi. Hapje në formë U për të lehtësuar hyrjen e produkteve. Letër alumini e brendshme për të ruajtur temperaturën dhe kutinë e pasme.Izolim me shkumë polietileni me trashësi 4 mm. E pajisur me rrota dhe doreza për të lehtësuar transportin.

Cante me Rrota Easy 44 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 13980
• Shërben: për Ushqime | Lëngje
• Përdoret: Shtëpi | Punë | Piknik
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:54

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.