fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tigane Dysh Foodie 26 Cm

9.110 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tigan
• Përmasat: 26 cm
• Materiali: Alumin
• Ngjyra: E zezë
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796114154 SKU: 8411796114154 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tigane Dysh Foodie 26 Cm

Tigane Dysh Foodie është ideale për të gatuar omëletë me një nga vlerat më të mira parash, duke bashkuar cilësinë dhe një dizajn modern nga BRA. Një tigan dysh i fortë i bërë nga alumini i derdhur me trashësi 5,5 mm dhe një shtresë jo ngjitëse me tre shtresa Teflon Innovations pa PFOA. I përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave (përfshirë induksionin) falë bazës së tij me difuzion me induksion të plotë. Gjithashtu siguron një shpërndarje të shkëlqyer të temperaturës për gatimin perfekt të të gjitha recetave tona. Ideale për të gatuar omleta pa rrezik djegieje kur rrokullisni omëletën. Përbëhet nga dy tigane që ngjiten me njëra-tjetrën falë mbylljes hermetike, në mënyrë që të mos derdhet asgjë gjatë rrokullisjes.

 

Tigane Dysh Foodie 26 CmHollësi të tjera mbi produktin:

• Shërben: Për gatim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• I përshtatshëm edhe në pllakë me induksion
• Ka mundësi për kapak shtesë
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:21

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.