fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Cante Termike Evo 28 Lt

1.440 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Kapaciteti: 23 Lt
• Përmasat: 20 x 39 x 33  cm
• Materiali: Polietilen | Termike
• Ngjyra: Portokalli |Blu
• Veçori: Termike
• Made in Italy

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8000303306900 SKU: 8000303306900 Kategoritë: , , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Cante Termike Evo 28 Lt

Cante Termike Evo 28 Lt kompakte dhe në të njëjtën kohë e gjerë do të vlerësohet nga adhuruesit e piknikëve në natyrë. Ajo paloset në mënyrë kompakte dhe kur shpaloset është mjaft e gjerë. Me numrin e kërkuar të akumulatorëve të ngrirë të ftohtë, të cilët do të duhet të blihen shtesë, çanta është në gjendje të ruajë temperaturën e përmbajtjes pa ndryshime të rëndësishme deri në 14 orë.

Cante Termike Evo 28 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14023
• Shërben: për Ushqime | Lëngje
• Përdoret: Shtëpi | Punë | Piknik
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:33

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.