fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Termus Ottani Onyx 1 Lt

2.640 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Termus
• Kapaciteti: 1 Lt
• Përmasat: Ø 10 cm në krye
• Materiali: Inoks
• Ngjyra: Blu
• Dekori: Me shkrim

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8010402430383 SKU: 8010402430383 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Termus Ottani Onyx 1 Lt

Ju janë mërzitur kafet në lokal, lëngjet e konservuara? Pëlqeni që të konsumoni kafe gjatë gjithë ditës, apo të merrni me vete lëngjet tuaja të preferuara? Ky termus do t’ua bëjë më të lehtë  ditën tuaj. Termus Ottania Onyx 1 Lt ruan temperaturën dhe është pikërisht ajo ç’ka ju duhet. Është një ene kuzhine që mund ta pastroni lehtësisht.

 Termus Ottani Onyx 1 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14030
• Shërben: Për mbajtjen e lëngjeve
• Përdoret në Shtëpi | Piknik
• Ruan shkëlqimin në kohë
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:00

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.