fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Pjate Diwali Granit Marbre 19 Cm

270 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 pjatancë
• Përmasat: 19 cm
• Materiali: Qelq | Qeramikë
• Ngjyra: Bardhë|Gri
• Dekori: I thjeshtë me lakim
• Made in France

Vetëm 20 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314809749 SKU: 883314809749 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Pjate Diwali Granit Marbre 19 Cm

Pjate Diwali Granit Marbre 19 Cm është e përkryer si për raste të veçanta ashtu edhe për përdorim të përditshëm.Do të dekoroj në mënyrë perfekte tavolinën, do të jetë një shtesë e mrekullueshme për koleksionin tuaj të kuzhinës.Pjata është e sigurt në larje enësh dhe e sigurt në mikrovalë.

04 883314809749Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:14035
• Shërben për ushqime
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Rezistente ndaj goditjeve
• Pastrohet edhe në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

 

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

15:48

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.