fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Termus Femijesh Beddybear 63 Cl

2.830 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Termus
• Kapaciteti:63 Cl
• Materiali: Inoks| Celik
• Ngjyra: E Kuqe| Zeze
•Dekori: Me Personazhe

Vetëm 20 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 6970384267105 SKU: 6970384267105 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Termus Femijesh Beddybear 63 Cl

Termus Femijesh Beddybear trupi i kontejnere të izoluar të drekës është bërë prej çeliku të shkëlqyeshëm inox.Ju mund t’i sillni këto kontejnerë drekë të izoluar për të mbajtur ushqimin të ngrohtë dhe të ftohtë.Ky kavanoz ushqimor me termus do të plotësojë të gjitha nevojat tuaja për drekë.Çelik inox me dy mure krijon një hapësirë ​​vakum 100% për të izoluar 100% ushqimin dhe ajrin, gjë që realizon mbajtjen e ushqimit të nxehtë të nxehtë, mbajtjen e ushqimit të ftohtë të ftohtë.

Termus Femijesh Beddybear 63 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14062
• Shërben: Për mbajtjen e lëngjeve
• Përdoret në Shtëpi | Piknik
• Ruan shkëlqimin në kohë
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:27

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.