fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Luge Gatimi prej Druri Olivium (2 Cope)

1.700 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban:  2 Lugë druri
• Përmasat: 30 cm
• Materiali: Dru ulliri
• Ngjyra: Bezhë
• Dekori: I thjeshtë

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8008053321051 SKU: 8008053321051 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Set Luge Gatimi prej Druri Olivium (2 Cope)

Set Luge Gatimi prej Druri me paketim 2 cope.Në arredimin e kuzhinës, ato që kanë luajtur gjithmonë një rol themelor janë padyshim lugët dhe pirunjtë, ose më shpesh të quajtura ene kuzhine. Luge Gatimi prej Druri Olivium 30 cm ështët një ndër modelet që nuk duhet të mungojë në sirtarin e çdo kuzhine. E prodhuar nga druri i ullirit modeli është tepër rezistent ndaj nxehtësisë dhe lagështirës. Ato janë jo vetëm aleatë të vlefshëm në jetën tonë të përditshme, por edhe elementë të shkëlqyer dekorativë. Të aftë për t’i dhënë ambientit një detaj plus bëjnë që kuzhina jonë të uket më mikpritëse për momente të veçanta me miqtë apo familjen. Tek e fundit ulliri është miqësor me ambjentin!

Set Luge Gatimi prej Druri Olivium (2 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:14069
• Shërben: Për gatim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj nxehtësisë
• Të përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

15:44

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.