fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Pjatance Ovale Narciso Cefalu July 35,5x25,5 Cm

1.310 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Pjatancë
• Permasat : 35.5×25.5 Cm
• Materiali: Melamine
• Ngjyra: E bardhë
• Dekori: Me lule
• Made in Italy

Vetëm 7 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444093186 SKU: 8056444093186 Kategoritë: , , , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Pjatance Ovale Narciso Cefalu July 35,5×25,5 Cm

Pjatance Ovale Narciso Cefalu July janë prej melamine, një material i qëndrueshëm dhe shumë rezistent. Motivet majolica të krijuara mbi objektet i bëjnë ato pjesë të vërteta dizajni ku ngjyrat dhe format e dizenjove shkrihen për t’i dhënë gëzim dhe shkëlqim tryezës.Të gjitha dekorimet e shërbimeve Tognana karakterizohen nga rezistenca ndaj larjes së vazhdueshme në lavastovilje.

Pjatance Ovale Narciso Cefalu July 35,5x25,5 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14070
• Shërben: Për servirje ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi dhe Restorante
• Lahet lehtësisht në pjatalarëse
• E përshtatshme edhe për dhuratë
• Produkti i çertifikuar CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:21

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.