fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Etnice Sushi 12 Cope

2.350 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 12 Cope
• Materiali:Qeramike|Bamboo
• Ngjyra: E Bardhe|Kafe |Zeze
• Dekori: Te Percaktuar
• Made in Italy

Vetëm 1 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8010402413119 SKU: 8010402413119 Kategoritë: , Etiketa:

Detaje të mëtejshme

Set Etnice Sushi 12 Cope

Set Etnice Sushi Shijoni gëzimin e përgatitjes së sushit me familjen tuaj dhe krijimit të kujtimeve të paharrueshme.Bërë nga materiali i cilësisë së lartë.Shumë e lehtë për t’u pastruar.
Një dhuratë unike që i bën miqtë tuaj gjithmonë të dashur. Set për 2 persona i përbërë nga: 2 tasa drejtkëndëshe 12,5 x 8 cm, 2 tasa 8 x 5 cm, 4 shkopinj, 2 shkopinj pushues, 2 shtroje 25 x 20 cm.

Set Etnice Sushi 12 CopeHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:14079
• Shërben: Për sushi
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:18

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.