fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Prerese Patatesh Kubeti (1 Cope)

1.010 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Cope
• Përmasat: 23 x 11 cm
• Materiali:Inoks
• Ngjyra: Gri
• E përshtatshme për dhuratë

Vetëm 1 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 6994771455500 SKU: 6994771455500 Kategoritë: , , , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Prerese Patatesh Kubeti (1 Cope)

Prerese Patatesh Kubeti partner i pakrahasueshëm i kuzhinës thuajini lamtumirë mundimit të prerjes manuale të patateve, trangujve ose perimeve të tjera.Ky prerës patate për patate të skuqura është bërë me çelik inox me cilësi të lartë dhe shumë të qëndrueshme të klasës profesionale. Dizajni ergonomik dhe i zgjatur i dorezës më të lehtë për të bërë patate të skuqura shtëpiake.I sigurt në larës enësh dhe i lehtë për t’u pastruar me ujë.

Prerese Patatesh Kubeti (1 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14095
• Shërben: Për prerje perimesh
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:15

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.