fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Bazament Druri 2 Funsionale 48x29 Cm

2.120 L

Hollësi të veçanta mbi produktin:
• Përmasat: 48×29 cm
• Materiali: Bambu | Akacie
• Dendësia: Kompakte
• Ngjyra: Bezhë
• Përdoret kryesisht për perime

Vetëm 20 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8020900005099 SKU: 8020900005099 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Bazament Druri 2 Funsionale 48×29 Cm

Bazament Druri 2 Funsionale pllakë prerëse praktike dhe rezistente në dru të fortë ahu. Nga njëra anë mund ta përdorni si dërrasë prerëse dhe nga ana tjetër si prerëse buke.Bambu i reziston mbajtjes së ujit për zvogëlimin e rrezikut të shtrembërimit dhe plasaritjes gjithashtu.Për pastrim fshijeni me ujë të ngrohtë dhe sapun.

Bazament Druri 2 Funsionale 48x29 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:14115
• Shërben: Për prerje perimesh
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Cilësia: Dru natyral | Ekologjik
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:17

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.