fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tave Me Zgare 35 Cm

3.770 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi: 1 Copë
• Përmasat: 35 Cm
• Materiali: Inoks
• Ngjyra: Gri
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Made in Italy

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8015094101405 SKU: 8015094101405 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Tave Me Zgare 35 Cm

Tave me Zgare 35 Cm është pjesa e përsosur për gatimet ne furre,per pjekien e mishit ose peshkut. E bërë nga material inoks. E konceptuar për të pasur qëndrueshmëri maksimale dhe rezistencë të madhe ndaj deformimeve. E paisur me nje zgare qe sherben per kullimin e yndyres. Pastrohet lehtësisht. I pershtatshem per pastrim ne pjatalarese.Është e përshtatshme për furrë. Perfshin dhe kapakun per mbrojtjen e mishit nga temperatura e larte.

Tave Me Zgare 35 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:14116
• Shërben: Për gatime në furrë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet lehtësisht në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:50

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.