fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Filxhane Kafe Heart Bowl ( 6 Cope )

1.250 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 Filxhanë Me Pjata
• Përmasat: 5,5 Cm
• Materiali: Qeramike
• Ngjyra: E Kuqe | Gri dhe e Zezë
• Kapacileti: 100 Cc
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Made in EU

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 9314788370028 SKU: 9314788370028 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Filxhane Kafe Heart Bowl ( 6 Cope )

Filxhane Kafe Heart Bowl është në porcelan të bardhë me tre ngjyra te ndryshme, e kuqe,gri dhe e zezë. I përshtatshëm për një ambient të ngrohtë dhe mikpritës dhe perfekt për të rikrijuar një atmosferë te kendshme. Seti  me 6 filxhanë kafeje është i përshtatshëm për larje enësh dhe i përshtatshëm për t’u përdorur në mikrovalë, pa cenuar estetikën e tyre.

Filxhane Kafe Heart Bowl ( 6 Cope )Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14128
• Shërben: Për kafe
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:43

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.