fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Bazament Druri 45x30x3 Cm

1.840 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 1 dru kuzhine
• Përmasat: 145x30x3 cm
• Materiali: Dru
• Ngjyra: Lajthi
• Dekori: Me bordurë të thelluar
• Made in Italy

Vetëm 20 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8007781006162 SKU: 8007781006162 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Bazament Druri 45x30x3 Cm

Bazament Druri origjinale prej druri në formë palete për të prerë ushqimin ose për t’i shërbyer aperitivëve tuaj në mënyrë origjinale. Rregulloni veten sipër mishrave, djathrave, brusketave apo çdo preparati që ju e gjykoni të përshtatshëm dhe mahnitni klientët tuaj ose familjaret.

Bazament Druri 45x30x3 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14145
• Shërben: Për mbajtjen e mishit,antipastave etj…
• Përdoret në Shtëpi | Hotel Restorant Kafe
• Përdoret edhe si bazament kuzhine
• Lahet me sapun dhe ujë të rrjedhshëm

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:11

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.