fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tave Pjekje me Veshje Guri 45x27 Cm

730 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban : 1 Tavë
• Përmasat e jashtme: 45x27cm
• Materiali: Me Veshje Guri
• Ngjyra: Gri |
• Dekori: I papërcaktuar

Vetëm 20 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 6916514222125 SKU: 6916514222125 Kategoritë: , , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tave Pjekje me Veshje Guri 45×27 Cm

Tave Pjekje me Veshje Guri ju pëlqen të gatuani ëmbëlsira për miqtë dhe familjen tuaj? Atëherë mund të jeni të interesuar të blini këtë kallëp pjekjeje, të bërë për pjekje byreku. Forma e pjekjes është çeliku, kështu që është gjithashtu jo ngjitës. Do të jeni të lumtur të dini se mund ta lani në mënyrë të sigurtë në një makinë larëse enësh. Temperatura maksimale e furrës gjatë pjekjes me këtë kallëp është 220 °C.

Tave Pjekje me Veshje Guri 45x27 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:14158
• Shërben: Për gatime në furrë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet lehtësisht në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:51

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.