fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set thika Kuzhine Colors Kitchen (6 Cope)

390 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 Thika
• Përmasat :20 cm
• Materiali: Inox | Plastikë
• Ngjyra: Portokalli
• Dekori: I papërcaktuar

Vetëm 19 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 6969080217064 SKU: 6969080217064 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Set thika Kuzhine Colors Kitchen (6 Cope)

Set thika Kuzhine Colors Kitchen ky Set Thika është tepër praktik për të prerë lehtësisht perimet, mishin dhe çdo produkt tjetër në kuzhinën tuaj. Nuk zë shumë hapësirë dhe ju ndihmon të keni një kuzhinë sa më të organizuar.

Set thika Kuzhine Colors Kitchen (6 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14169
• Shërben për prerje perimesh
• Përdoret në Shtëpi
• Pastrohet edhe në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:44

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.