fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Cante Kids Rose 21x28x12 Cm

3.320 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Çantë
• Kapaciteti: 5 Litra
• Përmasat: 21 x 28 x 12 cm
• Materiali:  Materiali: Poliester
• Ngjyra:Roze
• Dekori: Me Kafshë

Vetëm 8 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 4012013701771 SKU: 4012013701771 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Cante Kids Rose 21x28x12 Cm

Cante Kids Roset Koha për të bërë një pushim të gjatë! Sanduiçët, ushqimet dhe vakti i drekës do të qëndrojë i freskët dhe i shijshëm me orë të tëra për fëmijët tuaj. E prodhuar nga Reisenthel  është shoqëruesi i zgjuar dhe i freskët për kur jeni në lëvizje. Kjo çantë e vogël ftohëse mund të përdoret kudo, mbron pijet dhe ushqimet tuaja nga nxehtësia, duke i mbajtur ato më të freskëta dhe më të shijshme për më gjatë.

Cante Kids Rose 21x28x12 Cm• Ref: 14194
• Shërben: për Ushqime | Lëngje
• Përdoret: Shtëpi | Shkollë| Piknik
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:52

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.