fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mini Cante Toiletbag ABC Friends Pink 18,5 x 16 Cm

2.010 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Çantë
• Përmasat: 18.5 x 16 x 7 cm
• Kapaciteti: 1.5 lt
• Materiali: Poliestër termike
• Ngjyra:Rozë
• Dekori: Me Elefant

Vetëm 1 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 4012013709838 SKU: 4012013709838 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Mini Cante Toiletbag ABC Friends Pink 18,5 x 16 cm

Mini Cante Toiletbag ABC Friends Pink 18,5 x 16 cm edhe fëmijët udhëtojnë me ne, le t’i bëjmë të ndihen si të rritur me një çantë kozmetike me motive gazmore fëmijësh. Çanta kozmetike Reisenthel ofron shumë hapësirë ​​për të gjitha nevojat e udhëtimit. Gjithçka është gjithmonë mirë pranë dhe gati për udhëtimin tuaj, me një çantë kozmetike, nuk duhet të shqetësoheni më se mos harroni diçka në shtëpi. Çanta kozmetike përmban një grep për t’u varur, një xhep me zinxhir, 3 ndarje shampo dhe një qese rrjetë.

Mini Cante Toiletbag ABC Friends Pink 18,5 x 16 cm Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14214
• Shërben: Mbajtëse sendesh
• Përdoret : Për udhëtim | Pazh
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:06

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.