fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Cante Pazari Twin Blue

6.560 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Çantë pazari
• Përmasat:  41 x 53 x 92 cm
• Kapaciteti: 52 lt
• Peshë mbajtëse: 30 kg
• Materiali i  bazës: Metal | Plastikë
• Materiali i mbulesës: Poliestër
• Ngjyra: Blu
• Made in Italy

Vetëm 8 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001244013308 SKU: 8001244013308 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Cante Pazari Twin Blue

Cante Pazari Twin Blue është një karrocë tregtare elegante me 4 rrota në një dizajn modern me një kornizë çeliku dhe një çantë poliestër blu me një kapacitet 52 litra. Çanta është e qëndrueshme dhe e papërshkueshme nga uji, me një mbyllje me fije tërheqëse. Përveç kësaj, ai plotësohet nga një xhep me zinxhir përpara dhe gjithashtu një xhep praktik i brendshëm me zinxhir. E gjithë çanta mund të hiqet lehtësisht nga korniza dhe të lahet. Korniza e çelikut me dorezë ergonomike është e palosshme.

Cante Pazari Twin BlueHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:14221
• Shërben: Për mbajtjen e sendeve
• Përdoret në shtëpi e jashtë saj
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:10

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.