fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Cante Termike Frio 30 lt

4.030 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Çantë
• Përmasat: 37 x 26 x 31 cm
• Kapaciteti: 30 lt
• Materiali i mbulesës: Shkumë Poliestër
• Ngjyra: Blu|Jeshile|E Kuqe
• Made in Italy

Vetëm 1 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8000303309215 SKU: 8000303309215 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Cante Termike Frio 30 lt

Cante Termike Frio 30 lt e përkryer për ata që kërkojnë teknikë, praktike dhe vëllime të mëdha. Në anët ka një rrip praktik të rregullueshëm të shpatullave dhe një hapës shishe të ngjitur anash, në pjesën e përparme një xhep të madh me një hapje në formë U-je që lehtëson aksesin. E pajisur me dy doreza praktike, ku mund të përdoret për paketimin dhe mbajtjen e ushqimeve të ndryshme dhe ruan temperaturën e ushqimit deri në 9 orë.

Cante Termike Frio 30 ltHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14231
• Shërben: për Ushqime | Lëngje
• Përdoret : në Shtëpi | Plazh | Kamping
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:24

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.