fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tigan Proline 20X9 Cm

3.650 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tigan
• Përmasat: 20×9 cm
• Materiali: Inoks 18/10
• Ngjyra: Gri
• Dekori: I Papëcaktuar
• Made in Turkey

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8691607011586 SKU: 8691607011586 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Tigan Proline 20X9 Cm

Tigan Proline me diametër 20 cm, lartësi 9 cm dhe vëllim 2,8 l është prej çeliku inox të klasit të parë. Është i përshtatshëm për përgatitjen e salcave, ka një përdorim shumëfunksional. Enët e gatimit Korkmaz janë ideale për përdorim në kuzhina profesionale gastronomike, mensa ose restorante, si dhe për gatim në shtëpi. Ështe i përbërë nga tre shtresa me ndihmën e inoksit dhe aluminit. Falë këtij sistemi, enët lejojnë shpërndarje të shkëlqyer të nxehtësisë, e cila është e rëndësishme gjatë procesit të gatimit. Tigani ka gjithashtu një dorezë të përforcuar për përdorim të lehtë gjatë përgatitjes së ushqimit.

Tigan Proline 20X9 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:14237
• Shërben: Për gatim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• I përshtatshëm edhe në pllakë me induksion
• Ka mundësi për kapak shtesë
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

15:46

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.