fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tenxhere Proline e Ceket 20x10 Cm

6.080 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Cope
• Kapaciteti:  4.5 Lt
• Përmasat: 20 x 10 cm
• Materiali: Inoks Mat 18/10
• Ngjyra: Metalike
• Dekori: Me Linja dhe harqe të gdhendura
• Made in Turkey

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8691607011708 SKU: 8691607011708 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Tenxhere Proline e Ceket 20×10 Cm

Tenxhere Proline e përditshme klasike të përjetshme nga Korkmaz. Gjithçka nga mëngjesi  deri ne darkë, kjo tenxhere është një tenxhere me shumë qëllime për gatimin e përditshëm. Tavë profesionale e krijuar për kuzhinierin e shtëpisë, sipërfaqet e prera posaçërisht të aluminit në bazën e kapsulës së çelikut krijojnë një efikasitet shtesë në përcjelljen e nxehtësisë. Në këtë mënyrë, kursen kohë dhe energji.

Tenxhere Proline e Ceket 20x10 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:14244
• Shërben: për gatime pa presion
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Përdoret edhe në soba me induksion
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahen në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:53

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.