fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote pa Fron Cassiopea 48 Cl

2.510 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 Gota së bashku
• Kapaciteti: 48 cl
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360084849 SKU: 8004360084849 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Gote pa Fron Cassiopea 48 Cl

Gote pa Fron Cassiopea ga Bormioli Rocco lindi nga kombinimi i linjave gjeometrike dhe një dizajn elegant të rafinuar.Të pastra dhe me shkëlqim, ato do të shtojnë një detaj të këndshëm realist në çdo dekorim të brendshëm.Pas përdorimit, i gjithë ky set pastrohet lehtësisht në pjatalarëse. Përveç kësaj, ky set është gjithashtu shumë i këndshëm për t’u bërë dhuratë.

Gote pa Fron Cassiopea 48 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:14266
• Shërben: Uji | Pije Freskuese
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Ruan shkëlqimin në vite

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:00

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.