fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote Shot Agrippa 6 Cl

780 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Kapaciteti: 6 Cl
• Lartësia: 6,8 cm
• Diametri: Ø 4,3 cm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Lisho
• Made in Italy

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8002713605161 SKU: 8002713605161 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Gote Shot Agrippa 6 Cl

Gote Shot Agrippa 6 Cl secila gotë është krijuar me një formë dhe dizajn unik për të komplimentuar çdo lloj pije të shërbyer në to. Kjo është një gotë me linja të buta dhe të rrumbullakosura, duke qenë një zgjedhje ideale enkas per cocktaile.

Gote Shot Agrippa 6 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:14277
• Shërben: për Cocktail
• Përdoret gjerësisht në Restorante
• Lahen në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në kohë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:46

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.