fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote pa Fron Giove Purple 31 Cl

930 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 3 Gota së bashku
• Kapaciteti: 31 cl
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Transparente, lejla
• Dekori: Me rrathe me ngjyrë
• Made in Italy

Vetëm 20 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360069099 SKU: 8004360069099 Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Gote pa Fron Giove Purple 31 Cl

Gote pa Fron Giove Purple 31 Cl janë menduar me kujdes për tavolinën tuaj falë ngjyrave të tyre. Dizajni është thelbësor në shtrimin e një darke dhe mundëson këtë me modelin e gotave Giove nga Bormioli Rocco duke ndërthurur aspektet estetike me ato funksionale dhe produktive.

Gote pa Fron Giove Purple 31 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14284
• Shërben: Për lëngje
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Ruan ngjyrat në vite
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:31

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.