fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Nderese Rrobash Telepack 100

4.100 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Nderëse
• Përmasat: E hapur 100 x 38 x h6 cm
• Sipërfaqe e nderjes: 5 mt
• Materiali: Alumin | Plastikë
• Ngjyra: E bardhë
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001244863453 SKU: 8001244863453 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Nderese Rrobash Telepack 100

Nderese Rrobash Telepack 100 është nje paisje e cila montohet ne mur per te kursyer hapesire. Me material alumin dhe fletë plastikef fijet e trasha te telave bejne te mundur shmangien e rrudhave ne veshjet e thata. Kur mbyllet bëhet një raft praktik ose mbajtës peshqiri. Mund te perdoret për mure të jashtme dhe të brendshme. Dimensionet ne hapje shkojne 100x38x6 cm. Kjo nderëse e prodhuar nga Gimi mund të mbyllet duke e bërë atë praktike dhe të padukshme, madje mund të përdoret si një raft me një kapacitet mbajtës deri në 7 kg.

Nderese Rrobash Telepack 100Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14299
• Shërben: Për nderjen e rrobave
• Përdoret në Shtëpi | Hotele
• Materiali: Alumin
• Produkt i çertifikuar CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:02

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.