fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Cante Termike Easy Style 12.5 Lt

1.360 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Kapaciteti: 12,5 Lt
• Përmasat: 7 x 32 x h42 cm
• Materiali: Polietilen | Termike
• Ngjyra: Te ndryshme
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8000303309680 SKU: 8000303309680 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Cante Termike Easy Style 12.5 Lt

Cante Termike Easy Style 12,5 Lt në poliestër. Gjithashtu ideale për transportimin e ushqimeve të ngrira nga supermarketi në shtëpi. Hapja dhe mbyllja behet nepermjet terheqjes se litarit. Letër alumini e brendshme për të ruajtur temperaturën dhe kutinë e pasme.Izolim me shkumë polietileni me trashësi 4 mm. E pajisur me rrota dhe doreza për të lehtësuar transportin.

Cante Termike Easy Style 12.5 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14301
• Shërben: për Ushqime | Lëngje
• Përdoret: Shtëpi | Punë | Piknik
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:52

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.