fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kosh Mbeturinash me Shtypje Arianna White 18 Lt

2.030 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Kosh
• Kapaciteti: 18 lt
• Përmasat: 33 x 28.5 x h42 cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: E Bardhë
• Dekori: Me thurje
• Veçori: Me pedal që shtypet
• Made in Italy

Vetëm 20 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009404208700 SKU: 8009404208700 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Kosh Mbeturinash me Shtypje Arianna White 18 Lt

Kosh Mbeturinash me Shtypje Arianna White 18 Lt pastrohet lehtë dhe është rezistent ndaj gërvishtjeve.Në rast se i kushtoni vëmendje të veçantë detajeve gjatë dekorimit të shtëpisë tuaj dhe dëshironi artikuj praktikë këto i gjejmë tek Tontarelli. Koshi me pedal Arianna ngjyrë e bardhë me kapak dhe kovë të brendshme përshtatet për çdo stil mobiljesh.

Kosh Mbeturinash me Shtypje Arianna White 18 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14302
• Shërben: Për mbeturina
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Lahet me dorë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:47

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.