fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Rulon Ravioli 60 cm

960 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Rulon Ravioli
• Përmasat: 61 x 5.7 x 5.7 cm
• Materiali: Druri
• Ngjyra: Bezhë
• Dekori: Me gropa

Vetëm 20 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8020900021105 SKU: 8020900021105 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Rulon Ravioli 60 cm

Rulon Ravioli 60 cm është një ndër aksesorët që duhet ti keni në kuzhinë. Modeli  është i thjeshtë në përdorim dhe shumë praktik. Ka një bosht vetërrotullues, i cili lehteson prerjen e formës së raviolit në tavolinë. Zhvilloni aromë të shijshme me brumin e petëzuar plotësisht prej këtij aksesori! Ky dru rrotullues i madh është punuar bukur duke i prerë  fletët e brumit në katrorë 1,25 inç për ravioli 1 inç.

Rulon Ravioli 60 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14343
• Shërben: Për prerie ravioli
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Pastrohet lehtë
• Rezistent ndaj lagështirës
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:28

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.