fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kanister Buke Cesto plast 30x23 cm

830 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Kanister buke
• Përmasat: 30 x 23 Cm
• Materiali: Plastik
• Ngjyra: Kafe
• Dekori: I thjeshtë

Vetëm 20 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8010402386550 SKU: 8010402386550 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Kanister Buke Cesto plast 30×23 cm

Kanister buke casto plast 30 x 23 cm shporta e bukës plastike me mbulesë polifonik bastun prej palme kacavjerrëse ushqimore përdoret kryesisht në jetën tonë të përditshme. E mban ushqimin të freskët dhe të freskët në mënyrë higjienike.

Kanister Buke Cesto plast 30x23 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14350
• Shërben: Për mbajtjen e bukës
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj lagështirës
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:22

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.