fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Ushqimesh Fresh System 2 lt

640 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tas Drejtekendor
• Kapaciteti: 2,0 lt
• Përmasat: 19,3 x 28,7 x 6,4 cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: Transparente | Blu
• Dekori: I Papëcaktuar
• Veçori: Mbyllje sigurie
• Made in Italy

Vetëm 20 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8005989235483 SKU: 8005989235483 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Ushqimesh Fresh System 2 lt

Mbajtese Ushqimesh Fresh System 2 lt shërben për mbajtjen e ushqimeve në gjendje të freskët tasi hermetik për të konsumuar ushqimin kudo. Modeli ka një kapak me buzë hermetike dhe mbyllje sigurie. Ky produkt nga Tontarelli shërben për t’ju ofruar prakticitetin maksimal, futet në frigorifer, por edhe në mikrovalë, në mënyrë që t’ju lejojë të ngrohni drekën tuaj. Dhe në fund gjithçka përfundon shpejt në pjatalarëse. Dizajn, teknologji, cilësi. Prodhuar në Itali. BPA FREE – Përdorni dhe ripërdorni produktin – 100% e riciklueshme

Mbajtese Ushqimesh Fresh System 2 ltHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14359
• Shërben: për mbajtje ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi | Piknik
• Lahet edhe në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE.

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:33

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.