fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Cupcake 14 vende

1.270 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Mbajtese Cupcake
• Përmasat: 43 x 27,5 x 10,5 cm
• Materiali: Akrilik
• Ngjyra: Transparente | Rozë
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001136003592 SKU: 8001136003592 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Cupcake 14 vende

Mbajtese Cupcake 14 vende ideale për festa dhe piknik. Mbron në mënyrë të sigurt cupcakes gjatë transportit, modeli mbanë 14 cupcakes. Tabakat ndarëse të kthyeshme dhe të lëvizshme sigurojnë që kekët të qëndrojnë në vend gjatë transportit.  I sigurt në pjatalarëse; mikrovalë dhe frigorifer.

Mbajtese Cupcake 14 vendeHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14366
• Shërben për mbajtjen e ëmbelsirave
• Përdoret në Shtëpi | Restorant |Hotel
• Lahet në Pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:20

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.