fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Rrjete Banjamari Inosi 22 Cm

450 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Rrjete per Banjermari
• Përmasat: 22 Cm
• Materiali: Inoxi 18/10
• Ngjyra: Gri | Silver
• Dekori: Me Thurje
• Made in Italy

Vetëm 17 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8605005864378 SKU: 8605005864378 Kategoritë: , Etiketa:

Detaje të mëtejshme

Rrjete Banjamari Inosi 22Cm

Rrjete Banjamari Inosi e rregullueshme e avullit prej çeliku inox është një ide praktike dhe funksionale për avullimin e sasive të vogla dhe të mëdha të ushqimit. Falë strukturës së veçantë me petale të rimbyllshme, përshtatet në mënyrë të përkryer me çdo tenxhere. Doreza qendrore e varëses lejon një kapje të lehtë.

Rrjete Banjamari Inosi 22 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14374
• Shërben: Për gatim me avull
• Përdoret: Shtëpi | Restorant
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:13

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.