fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Letre Rulon Katror (1 Cope)

600 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mbajtëse
• Përmasat: 14xh30 cm
• Materiali: Dru
• Ngjyra: Kafe
• Dekori: I thjeshtë
• Made in Italy

Vetëm 15 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8020900002111 SKU: 8020900002111 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Letre Rulon Katror (1 Cope)

Mbajtese Letre Rulon Katror dizajni bashkëkohor që përputhet me një larmi stilesh të dekoreve. Kjo mbajtëse mund të përdoret në shtëpinë tuaj si në kuzhinë ashtu edhe në ambientet e punës etj, një produkt mjaft praktik.

Mbajtese Letre Rulon Katror (1Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14382
• Shërben: Për Letrën e Kuzhinës
• Përdoret në Shtëpi
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:32

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.