fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Antipastiere Selecta 30 Cm

820 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Cope
• Përmasat: 30Cm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Transparente
• Made in Italy

Vetëm 11 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360072983 SKU: 8004360072983 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Antipastiere Selecta 30 Cm

Antipastiere Selecta 30 Cm.Ne forme rrethore ne ngjyre transparente dhe teper e dobishme per antipasta te vogla ose fruta te thata, dhe madje edhe ushqime të ëmbla ose të kripura. Prodhuar nga Bormioli Rocco. Nje forme e vecante ku do sjelli nje atmosfere te ngrohte mes miqsh.

Antipastiere Selecta 30 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14390
• Shërben: Për Antipastiere
• Përdoret në Shtëpi | Hotele
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:56

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.