fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tas Qelqi Modi Green 25 Cm

960 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tas
• Përmasat: 25 cm
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Transparente | Jeshile
• Dekori: I papercaktuar

Vetëm 20 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8002653100825 SKU: 8002653100825 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tas Qelqi Modi Green 25 Cm

Tas Qelqi Modi Green 25 cm kombinon dizajn elegant dhe transparencë me pjesen e fundit ne ngjyre jeshile. Qelqi rezistent ndaj nxehtësisë është rezistent ndaj goditjeve termike, plus ky tas nuk do të ndërveprojë kimikisht me ushqimin tuaj në asnjë mënyrë. Çdo pjesë është bërë nga qelqi i ricikluar dhe nuk përmban asnjë kadmium ose plumb. Sipërfaqja e fortë e xhamit siguron gatim higjienik dhe të kujdesshëm për shëndetin dhe është i sigurt në larje enësh.

Tas Qelqi Modi Green 25 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:14405
• Shërben për mbajtjen e ushqimeve
• Përdoret në Shtëpi | Restorant |Hotel
• Lahet në Pjatalarëse
• Përdoret në mikrovalë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:54

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.