fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Nxjerrese Berthamash (1 Cope)

1.220 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Cope
• Përmasat:15 x 185 x 95 mm
• Materiali:Inoks
• Ngjyra: Gri
• E përshtatshme për dhuratë

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8008108050172 SKU: 8008108050172 Kategoritë: , Etiketa:

Detaje të mëtejshme

Nxjerrese Berthamash (1 Cope)

Nxjerrese Berthamash është bërë nga materiale të cilësisë së lartë çelik inox, i sigurt për t’u përdorur dhe i mirë për shëndetin e konsumatorëve.Ju lejon të hiqni bërthamat e qershisë me një dorë lehtësisht dhe me efikasitet.

Nxjerrese Berthamash (1Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14406
• Shërben: Për Nxjerese Berthamash
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

 

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:46

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.