fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kane Qeramike Withe (1 Cope)

980 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Kane Qeramike
• Kapaciteti: 1 Liter
• Materiali: Qeramikë
• Ngjyra: E Bardhe
• Dekori: Me Shkrime

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 6920201306159 SKU: 6920201306159 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Kane Qeramike Withe (1 Cope)

Kane Qeramike Withe prej qeramike të bardhë me cilësi premium. Ideale për të servirur qumësht, krem, lëng portokalli dhe ujë. E përkryer për mbajtjen dhe servirjen e të gjitha lëngjeve të nxehta dhe të ftohta.Porcelani me cilësi të lartë, i lehtë për t’u pastruar, i sigurt në lavastovilje.

Kane Qeramike Withe (1 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:14419
• Shërben: Për Lengje
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:18

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.