fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kosh Mbeturinash Aurora me Tre Vende

2.860 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 3 kosha mbeturinash
• Përmasat: 58.5 x 32 x 41.5 H cm
• Kapaciteti: 34 Litra
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra e trupit: Blu
• Made in Italy

Vetëm 8 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009404051900 SKU: 8009404051900 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Kosh Mbeturinash Aurora me Tre Vende

Kosh Mbeturinash Aurora me Tre Vende është modeli perfekt për shtëpinë tuaj nga linja Tontarelli. Kosha modularë për grumbullimin dhe klasifikimin e mbeturinave. Koshi i mbeturinave Aurora është bërë tërësisht prej plastike. Ky kosh mbeturinash është ideal për ata që kanë pak hapësirë në shtëpitë e tyre ​​dhe njëkohësisht duhet të ndajnë mbeturinat.

Kosh Mbeturinash Aurora me Tre VendeHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:14425
• Shërben: Për mbeturina
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Lahet me dorë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:31

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.