fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Thikash Me Mbajtese Slate 7 Cope

6.520 L

• Paketimi përmban: 6 Thika | 1 Mbajtëse thikash
• Përmasat : Të ndryshme
• Materiali: Dru | Inox | Plastikë
• Ngjyra: Bezhë | Blu
• Made in Belgium

Vetëm 2 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821342238 SKU: 5413821342238 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Set Thikash Me Mbajtese Slate 7 Cope

Slate Set Thikash Me Mbajtëse 7 copë është zgjidhja delikate për të shtuar pak ngjyrë në kuzhinën tuaj! Seti i thikave përmban një gamë të gjithanshme thikash, të tilla si një thikë prerëse, thikë për përdorim të përditshëm, thikë gdhendjeje, thikë buke, thikë kuzhine dhe thikë santoku, si dhe mbajtësen e drurit. Magneti i fortë i integruar në anë lejon ruajtjen e përshtatshme të gërshërëve ose mjeteve të tjera magnetike të kuzhinës. Bazamenti jorrëshqitës i mbajtëses siguron stabilitet shtesë.

Slate Set Thikash Me Mbajtëse

Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14670
• I gjithanshëm me thikë për çdo detyrë gatimi
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Baza jo rrëshqitëse
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:31

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.